• Impressum
  • Oglašavanje
  • Kontakt
BBZINFO
  • Početna
  • Vijesti
  • Gospodarstvo
  • Politika
  • Crna kronika
  • Ostalo
No Result
View All Result
BBZINFO
  • Početna
  • Vijesti
  • Gospodarstvo
  • Politika
  • Crna kronika
  • Ostalo
No Result
View All Result
BBZINFO

U tijeku javna nabava za Centar za starije u Grubišnom Polju

by BBZinfo
5. ožujka 2024.
U tijeku javna nabava za Centar za starije u Grubišnom Polju
PodijeliPodijeliPodijeliPošalji

Grad Grubišno Polje obavio je javnu nabavu za izgradnju Centra za starije osobe – Grubišno Polje, koji će se sufinancirati iz Nacionalnog plana za oporavak i otpornost. Procijenjena vrijednost nabave (bez PDV-a) je 6.188.749,60 eura, a zainteresirani gospodarski subjekti ponude mogu dostaviti do 25.3.2024. putem sustava Elektroničkog oglasnika javne nabave RH (www.eojn.hr).

Započela je i priprema dokumentacije o nabavi za usluge stručnog nadzora, koji će se objaviti tijekom ožujka, čemu će prethoditi savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima, putem istog portala.

Centar za starije osobe u Grubišnom Polju trebao bi se prostirati na površini od  4.803 m2, a u njemu će boraviti 102 starije osobe, koje su  ovisne o pomoći druge osobe  ili boluju od Alzheimera i drugih demencija. Također se želi unaprijediti skrb za osobe koje žive u vlastitom domu, pružajući im usluge pomoći u kući, dostave obroka, savjetovanja, redovnih sistematskih pregleda te mogućnosti cjelodnevnog ili poludnevnog boravka te na taj način unaprijediti kvalitetu življenja starijih osoba i prolongirati njihov ostanak u vlastitom domu.

Tags: centar za starije grubišno poljenacionalni plan oporavka i otpornosti

Vijesti

U listopadu počinje testiranje MIKROeRAČUNA: Evo što od iduće godine čeka obrtnike

U listopadu počinje testiranje MIKROeRAČUNA: Evo što od iduće godine čeka obrtnike

3. rujna 2026.
U Kusonjama u utorak obilježavanje 35. godišnjice pogibije hrvatskih branitelja

U Kusonjama u utorak obilježavanje 35. godišnjice pogibije hrvatskih branitelja

3. rujna 2026.
Večeras dezinsekcija komaraca na području Općine Veliki Grđevac

U ponedjeljak novo tretiranje protiv komaraca na području Čazme

3. rujna 2026.
Imate stare registarske pločice? Ovo morate znati prije puta u inozemstvo

Imate stare registarske pločice? Ovo morate znati prije puta u inozemstvo

3. rujna 2026.
Virus Zapadnog Nila potvrđen u Zagorju: poznato gdje su zaraženi

Virus Zapadnog Nila potvrđen u Zagorju: poznato gdje su zaraženi

3. rujna 2026.

Oznake

akcija bbz bez struje bjelovar bjelovarski sajam bjelovarsko-bilogorska županija dario hrebak daruvar garešnica glomazni otpad Grad Bjelovar grad daruvar grad garešnica Grad Čazma grubišno polje hercegovac hrebak izložba javni poziv komunalac komunalac bjelovar koncert marko marušić marušić nk sloga bjelovar obrtnici odvoz općina kapela Općina Rovišće papir plastika policija požar program promet radovi rovišće sport terezijana turizam umirovljenici velika pisanica veliki grđevac čazma škola
BBZinfo.hr portal

Vaša dnevna doza istine

  • Korištenje kolačića
  • Pravila o privatnosti
  • Impressum
  • Oglašavanje
  • Kontakt

Sva prava pridržana © 2026. BBZ INFO j.d.o.o.

  • Početna
  • Vijesti
  • Politika
  • Crna kronika
  • Gospodarstvo
  • Ostalo
  • Impressum
  • Oglašavanje
  • Kontakt
No Result
View All Result